Tur firması uygulaması ile
sen de

Tur firması uygulaması ile
sen de

Sınırsız Mobilite

Servistesin Uygulaması sizleri ofise bağımlı olmaktan kurtararak masaüstü bilgisayarların yanı sıra, mobil uyumlu cihazlardan da sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Bilgilendirme

Tüm servis sürücülerinin ve servis araçlarının kaydını uygulama üzerinde tutabilir. servis güzergah planlaması yapabilir ve tüm servis sorumlularına bilgilendirme yapabilirsiniz.

Akıllı Navigasyon

Servistesin Sürücü Uygulaması ile güzergah yoklaması göz önünde bulundurarak. sürücüye en uygun rotayı sunar. Böylece hem zaman hem de yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Canlı Takip ve Yönetim

Servis araçlarının tüm hareket süreçlerini canlı olarak görüntüleyebilir. birden çok güzergahı karşılatırabilir veya geçmişe dönük raporlayabilirsiniz.

Bildirim Raporlama

Servistesin Ekosistemi servis bazlı olarak öğrencileri yoklamaları, veli bildirimleri ve servis bekleme sürelerini günlük olarak yetkililere raporlar.

Çocuk Unutulmasına Son

Servis şoförünü servis sonunda gerekli kontrolü yaparak QR kod uygulaması ile servis işlemini sonlandırmaktadır. Böylece serviste çocuk unutma sorunu ortadan kalkmaktadır.

*Otomatik Güzergah Oluşturma

Araçların ulaşım planlamasının Servistesin Bulut Sistemiyle entegre şekilde oluşturulur ve tüm araçlarınızın güzergahlar otomatik olarak çizilir. * Bu sistem opsiyonel olarak sunulmaktadır.